dets
04

Päev ratastelMaire Forsel

Mõnikord paneb lausa imestama, kui palju ühte päeva ära mahub. Startisin täna kell 7.30 Leisist, esimene peatus oli Sauel, kus sain pool tundi juttu ajada, aga sellest täitsa piisas. Siis kimasin Telliskivi linnakusse Kliff & Klaus fotostuudiosse, kus tehti mulle meik ja natuke filmiti. Kui see tehtud, siis võtsin suuna Tartusse, kus kõigepealt tuli mul kliendile üle anda üks padi ja siis kimasin juba oma armsasse ülikooli, kus oli täna teemaõhtu sotsioloogi rollist ühiskonnas. Ja kus ma nüüd olen? Võrus! Ränduri külalistemajas. Leisi-Saue-Tallinn-Tartu-Võru – see oli minu tänane reisiskoor ja on vaid puhas õnn, et tee oli vihmamärg ja väljas plusskraadid, muidu oleks see sõit olnud paras katsumus.

Kuna olin peaaegu terve päeva roolis, siis on pooled meilid vastamata, nii et hakkan neid nüüd ükshaaval ette võtma. Vaatasin, et üks Õhtulehe ajakirjanik oli saatnud mõned küsimused – sellele peaks kõigepealt vastama. Ja ühe kirjastuse pakkumine on käes, teise oma veel pole ja kolmanda pakkujaga pole ma üldse jõudnud uuesti ühendust võtta. Kolmas variant langeb igatahes ära, selle juba otsustasin.

Aga Tartus oli tore

Nägin oma magistritöö juhendajat ja veel paari õppejõudu ja sain rääkida teemal, kuidas mina sotsioloogi rolli ühiskonnas näen. Kirjutaksin sellest täitsa pikemalt, aga jube väsimus on peal, nii et täna ei jaksa enam. Panen siia postituse juurde pildi armsast ülikoolilinnast Tartust. Pildistatud Lossi 36 maja kõrvalt. Mul on nii hea meel, et see endises sünnitusmajas asuv õppehoone enne valmis sai, kui ülikooli lõpetasin. Seal üleval Toomemäel on ikka see päris õige ülikooli tunne ja sain seda õnneks viimastel aastatel kogeda.Homme kell 11.00 alustan Võrus oma maratonettekandega. Enne magan end korralikult välja ja küll siis jälle jaksan. Elu käib täistuuridel ja teate, see on nii tore!

Edit. Nüüd tuli pakkumine ka teiselt kirjastuselt ja mul on kohutavalt raske otsustada. Hakka või kulli ja kirja viskama.

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: