okt
04

Facebook maasMaire Forsel

Kui ma veel lapikojas aktiivselt tööd tegin, siis oli mu kõige suurem hirm, mis mu ettevõttest saab, kui Facebook peaks kokku kukkuma. Paar väikest katkestust küll oli, aga väga lühikest aega, nii et mu hirmud ei saanud tõeks. Aga täna see siiski juhtus, juba kaks tundi on FB maas ja seda terves maailmas. Instagram niisamuti. Ettevõtted, kes neid keskkondi igapäevaselt kasutavad, kannavad tohutult kahjusid. Ma ise õnneks sealtkaudu enam eriti midagi ei müü, aga kuulutasin just välja oma raamatute heategevusliku müügi Anu Raua Keskuse toetuseks ja üks inimene, kes täna raamatu ostis, polnud arvet veel kätte saanud. Mul on pakk juba vormistatud, aga posti pole õnneks veel viinud. Hea, et ta mobiilinumbri sain, et kui hommikuks probleem lahendatud pole, siis saan talle helistada ja arve saatmiseks meiliaadressi küsida. Seoses Anu Raua Keskuse toetamisega kirjutasin täna ka Indrek Kaingule, aga seegi kiri pole veel vastust saanud ja istub nüüd seal FBs kinni. 

Olete ehk kuulnud Anu Raua loodud pärandkultuurikeskusest Heimtalis? Anul on selle keskusega suured plaanid, aga kahjuks jättis riik tema projekti rahastuseta. Lähemalt saab lugeda näiteks siit:

https://kultuur.err.ee/1608347162/liivi-soova-anu-raua-keskusest-selline-koht-lihtsalt-peab-eestis-olema

ja Eesti Naisüliõpilaste Seltsi kodulehelt: https://enys.ee/anu-raud/#anu-raud

Eesti Rahva Muuseumi taotlust näete siit: https://www.riigikogu.ee/wpcms/wp-content/uploads/2020/09/ANU_RAUA_Keskus_ERM.pdf

Eesti pärandkultuur vajab hoidmist ja kaitsmist ja kui kõik koos paneme Anu Raua algatusele õla alla, siis saab korda saata suuri asju. Seepärast mõtlesingi, kuidas oleks kõige parem omalt poolt kaasa aidata ja otsustasin korraldada heategevusliku raamatumüügi. Kogu raamatute müügist saadud tulu annetan Anu Raua Keskusele.

Ostes järgmisi raamatuid, saad toetada Anu Raua elutööd:

Ettevõtlusele innustav „Unistajast ettevõtjaks” - 17.- €

Lasteraamat „Parem kui kaneelisai” - 10.- € (samuti ettevõtlusele innustav)

Rootsikeelne lasteraamat „Godare än kanelbullar” - 10.- €

Saadan kõigisse pakiautomaatidesse, postitan kolme tööpäeva jooksul – saatmise eest lisandub 3.- €

Kui sind aga raamatud ei huvita, siis saad teha ka otseannetuse Sihtasutus Raudvara kontole EE592200221066790764
Selline teade on mul FBs väljas ja raha eest mitmeks päevaks ka promo sellele tellitud ja seal ta nüüd istub ja keegi ei näe. 
Kes tahab raamatuostu kaudu annetada, siis kirjutage mulle e-mailile: maire.forsel@gmail.com
Panen raamatutest pildi ka.Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: