mai
18

LaupäevMaire Forsel

Saun on valmis ja ootan oma järge. Väljas läks nii soojaks, et sättisin omale kiige juba välja - niisama pikutamiseks ja raamatu lugemiseks. Sirel ja pojengid veel ei õitse, sellepärast tundub isegi imelik, et järgmiseks nädalaks kuni 27 soojakraadi lubatakse.
Õhtuks läheb päike meie õue pealt ära.

Kuna väljas on nii soe, aga lapikoja majas nii külm, siis ajas saun täna korralikult sisse. Sellepärast hoiame välisust lahti.

Kohe-kohe on käes aasta kõige ilusam aeg - siis kui suur kastan õitseb ja kiigenurgas sirelid ka. Praegu on õunapuud just oma esimesed õied avanud.

Sel aastal pole me veel suvelilli ostmas käinud, isegi võõrasemasid mitte. Sest avastasin varakevadel, et eelmise suve amplites tärkavad end sinna külvanud võõrasemad ja meelespead. Nii et esialgu on lilleamplid täitsa tasuta saadud.

Esimesed kaks korda juba niidetud ja ootan pikisilmi, millal väikese aiakuuri juures moonipuhmas õide läheb. Eelmisel aastal olin sellel kõige ilusamal õitsemisajal haiglas ja jäin kodusest õiteilust ilma. Ausalt öeldes ei taha selle peale isegi mõelda, nii vastik oli see eelmine aasta. Pool suve haiglas passida pole mingi tore elu. Seepärast kavatsen sel suvel igatahes nautida kõike täiel rinnal - kontserte, jalgrattasõite, meres ja metsas käimist. Et oleks ikka piisavalt elus tunne :)

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: