jaan
25

Minu esimene raamatMaire Forsel

Täna sain teada, et minu raamat "Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks!" on valmis 11. veebruaril - täpselt sõbrapäevaks või päev varem jõuab poodidesse. Ja leppisime kirjastuse juhiga kokku, et esimene esitlus tuleb Tallinnas Viru keskuse Rahva Raamatu poes (kuupäev täpsustamisel).

11. veebruar on esmaspäev ja esitlused algavadki juba samal nädalal. Lisaks tulevad esitlused Rahva Raamatu poodides Kuressaares, Pärnus ja Tartus.

Kuna minuga on hakatud Eesti erinevatest paikadest ühendust võtma, et esitlusi kokku leppida, siis ka neist on paar tükki juba paigas - 15. veebruaril Muhus restoranis Koost ja 9. märtsil tõenäoliselt Raplas. Lisaks on kaks MTÜd Võrumaalt mulle teada andnud, et ootavad mind Võrumaa metsade vahele raamatut esitlema - need kaks lepin kokku siis, kui Tartu Tasku keskuse esitlus paigas - kui kutsujatele kuupäevad sobivad, siis saan sealt kohe Võrumaale edasi sõita. Kõigi esitluste kohta jagame kindlasti siin FBs täpsemat infot niipea kui kokkulepped tehtud.

Kuna raamatupoode Eestis enam paljudes kohtades ei ole, siis väljaspool raamatupoode toimuvatele raamatuesitlustele võtan ise raamatuid müügiks kaasa - kellel on huvi minu raamatuesitluse vastu, andke palun teada.

Paotan veel veidi ust ja panen siia postituse juurde ühe illustratsiooni, mis raamatusse sai. Kunstnik muidugi Hege Runnel ja tema joonistatud pilte on raamatus ligi kolmkümmend. 


#raamatuesitlus #MaireForsel


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: