Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks!

Selles raamatus on üks lihtne lugu. Lugu ühest maal elavast naisest, kes, nähes, et töökoht hakkab kaduma, otsustas ohjad enda kätte haarata ja mitte töötuks jääda. Mida teha, kui kuulud mitmes mõttes riskigruppi – oled töötuks jäädes naine vanuses 50+ ja elad maal, kus kõige lihtsamaidki töökohti napib, rääkimata erialase töö leidmisest? Töökohti lihtsalt ei ole ega pruugi ka tulla. Mida siis teha? Kas jääda ootama, kuni keegi sulle töökoha kandikul kätte toob, või olla ise see, kes endale töökoha loob? Maire ei julgenud töötuks jäämisega riskida, järelikult tuli midagi ette võtta – ta hakkas ettevõtjaks. Nüüd sa ilmselt mõtled, et ettevõtluseks on vaja kapitali, äriideed, kliente, tutvusi ja tihtilugu paremaid tingimusi kui need, mis sul oma elus parasjagu võtta on. Jah, seda kõike võib sul vaja minna. Ja kõige selle leidmine võib tunduda keeruline, aga see võib olla ka ääretult lihtne – kui vaid ise julged endasse uskuda.

ISBN  9789949664306

ILMUMISAASTA  2019

KEEL eestikeelne

FORMAAT   Kõvakaaneline

LEHEKÜLGI   176 lk

MÕÕT   215x145x15 (mm)

ILLUSTREERIJA(D)   HEGE RUNNEL

KIRJASTUS  RAHVA RAAMAT

Raamatut saab osta raamatupoodidest, näiteks siit: 
https://www.rahvaraamat.ee/p/palgat%C3%B6%C3%B6st-k%C3%B5rini-hakka-ettev%C3%B5tjaks/1216579/et?isbn=9789949664306
Mõned eksemplarid on veel müügil ka Apollo kauplustes.
Parem kui kaneelisai


Kaksikud Kalle ja Kaisa elavad idüllilisel saarel täiesti tavalist üheksa-aastase lapse elu. Paraku ei lähe elus alati kõik hästi ja ühel päeval jääb nende ema töötuks. Mida teha – kas jääda käed rüpes nukrutsema või võtta midagi ette, et olukorda parandada? Kalle ja Kaisa otsustavadki viimase kasuks ning hakkavad äriideed otsima, et ema saaks ettevõtjaks hakata. Lootuse kaotanud ema veenmine ei õnnestu algul kohe kuidagi, aga lõpuks tema eneseusk taastub. Kuidas see kõik toimub ja millega lõpeb? Kas ettevõtjaks hakata on raske või lihtne? Loe ja saad teada.

Autor Maire Forsel

Illustreerija Hege Runnel

Kujundaja Heiko Unt

Toimetaja Sander Sulg

© Maire Forsel ja Forselsten OÜ

Print Best Trükikoda OÜ

ISBN 978-9949-01-410-1

Ilmumisaeg 24.10.2019

Müügil Apollos ja Rahva Raamatus. Osta saab ka autorilt otse.

Godare än kanelbullar

Maire Forsel är estnisk föreläsare och författare, före detta lärare i svenska. "Godare än kanelbullar" är hennes första barnbok. Tillsammans med

konstnären Hege Runnel ger hon ut böcker för både vuxna och barn.

Tvillingarna Kalle och Kajsa bor på en liten ö och lever ett helt vanligt liv. En dag blir deras mamma arbetslös. Kalle och Kajsa bestämmer sig för att hjälpa sin mamma att hitta ett nytt jobb. Hur går det för Kalle och Kajsa? Lyckas de? Kommer de att kunna hjälpa sin mamma? Läs så får du svaren.

Den svenska versionen av boken är anpassad till svenska förhållanden.

ISBN: 9789949014828
Format: Inbunden
Språk: Svenska
Läsålder: 6-9 år
Antal sidor: 48
Utgivningsdatum
2019-12-10
Upplaga 1
Förlag: Forselsten
Översättare: Raili och Stefan Funck
Originaltitel: Parem kui kaneelisai
Medarbetare: Unt, Heiko (form)
Illustratör: Hege Runnel

Kan beställas: Adlibris, Bokus, CDON